• Ukranian
  • Русский (РФ)

Євро/гривня - 32,15          Контакти

 

 

 

Arosa Mobilia - Gorenje

Кухні ТМ GORENJE виробляє велика меблева компанія Arosa Mobilia Словенія. Вони добре відомі в Європі і несуть філософію німецького стилю - витриманість та лаконічність форм, різноманітна кольорова палітра,сучасні матеріали та фурнітура,які виготовляються на автоматизованому суперсучасному виробництві в Словенії. Основна частина експорту кухонних меблів йде на Австрію,Німеччину,Чехію, Хорватію,Сербію,США,де вони давно відомі.

В Україні кухні GORENJE представлені більш ніж 20 моделями, розраховані на найвибагливішого покупця-втіленні в неповторних дизайнерських ідеях від класичного до модерного дизайну. Разом з кухнями можливо повністю обладнати досконалою, надійною та безпечною побутовою технікою GORENJE, яка створена з урахуванням новітніх технологій та сучасних, якісних матеріалів. Унікальною пропозицією є те, що кожна кухня на Ваш вибір може бути доповнена комплектом вбудованої техніки.

ЯСКРАВІ. ЕЛЕГАНТНІ. СУЧАСНІ. ТЕХНОЛОГІЧНІ. ЕКСКЛЮЗИВНІ. ЗАТИШНІ.

Матеріали Gorenje

Особливу увагу GORENJE приділяє якості матеріалів з яких виготовлені кухні, всі вони попередньо отримали сертифікат якості згідно з європейськими нормативами.

Для GORENJE дім - це центр життя всієї сім’ї, так Ви будете зворушені гармонією сучасних та якісних матеріалів, які несуть комфорт,затишок в повсякденне життя.

Бездоганна якість, та прийнятні ціни роблять кухні та ванні кімнати GORENJE доступними для всіх.

Хай кухня буде тим місцем, де зустрічається вся сім'я, нехай ванна кімната стане початком свіжого натхнення на новий день.

Ексклюзивний дистриб'ютор в Україні

Контакт ексклюзивного дистриб'ютора на території України:
ТОВ "Елта Інтеріорс"
м. Київ, вул. Антоновича, 4/6
Телефон: +380442352719
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Компанія ТОВ "Елта Інтеріорс" шукає партнерів в регіонах України, які  хотіли б зайнятись продажем кухонь, ванних кімнат та техніки Gorenje на ексклюзивних правах. Компанія надає можливість придбання виставкових зразків кухонь, ванних кімнат та техніки на вигідних умовах. А також  забезпечує всією необхідною рекламною продукцією та зразками матеріалів виготовлення.

Всіх, кому цікавий меблевий бізнес та робота з європейським виробником,  просимо звертатись за тел. (044) 235-27-19